O mnie

„Ja nie mam rozwiązania dla waszego problemu, ja wiem, jak szuka się rozwiązania.”

V. Satir

 

 

dr Małgorzata Karolczuk - psychoterapeuta, coach, trener rozwoju osobistego, wykładowca akademicki, pedagog, autorka licznych publikacji, członek nadzwyczajny Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Tytuł doktora nauk humanistycznych wg. klasyfikacji Komitetu Badań Naukowych (pedagogika i psychologia) uzyskała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Jej doświadczenie  zawodowe ugruntowane jest licznymi szkoleniami. Zaliczyła około 1000 godzin profesjonalnych szkoleń, warsztatów i kursów i nadal podwyższa swoje kompetencje zawodowe. Ukończyła: 4 letni Kurs Psychoterapii Systemowej, Indywidualnej, Par, Rodzinnej i Grupowej przy Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu. Posiada Certyfikat Praktyka i Mistrza NLP ukończony w Instytucie Psycholingwistyki w Warszawie.

Ponadto ukończyła następujące szkolenia i kursy specjalistyczne:

- Terapia Narracyjna
- Racjonalna Terapia Zachowań
- Psychoterapia Depresji
- Poczucie Koherencji w zaburzeniach lękowych

Pracuje pod regularną superwizją superwizora w nurcie systemowym. 

Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. pracując w służbach mundurowych oraz podczas stażu w Wojewódzkim Szpitalu w Gnieźnie oraz w Wojewódzkiej Poradni Leczenia Odwykowego w Słupsku.

Jeżeli zmagasz się ze m.in. ze stresem, depresją, kryzysem, niskim poczuciem własnej wartości, albo po prostu zależy Ci na lepszym poznaniu siebie i rozwoju osobistym to zapraszam na konsultację do mnie.

W chwili obecnej przygotowuje  się do uzyskania certyfikatu Psychoterapeuty i doradcy systemowego. Prywatnie uwielbia podróże te dalekie i bliskie, teatr oraz długie rozmowy z przyjaciółmi.

 Małgorzata Karolczuk - ZnanyLekarz.pl

FILM REKLAMOWY

Zapraszam do oglądnięcia filmu reklamującego moją stronę internetową:
www.malgorzatakarolczuk.pl
o
raz jej Zasoby i możliwości.

To krótka animacja prezentująca to co znajduje się w niniejszej witrynie.

DBAJ O UDANY ZWIĄZEK

Autor: Małgorzata Karolczuk

Podtytuł: Pułapki – zagrożenia – porady – propozycje

Książka idealnie nadaje się dla kobiet i mężczyzn, ponieważ jest o kobietach i mężczyznach. Pokazuje, jak wyglądają relacje w związkach w różnych okresach ich życia.

Książka pozwala znaleźć sposób na udany związek, czyli przepis na miłość, a zarazem pokazuje liczne sytuacje, przez które przeszli kobiety i mężczyźni. Zawiera omówienie wielu różnych związków. Mam nadzieję, że czytelnicy odnajdą w tych historiach fragmenty dla nich ważne, których znajomość okaże się potrzebna. Szczególnie zależało mi na zasygnalizowaniu niektórych istotnych spraw oraz zainspirowaniu czytelnika do osobistych refleksji, które uchronią go przed przeżywaniem własnych trudności. Zdecydowanie lepiej i łatwiej uczyć się na błędach innych. Z kolei jeśli nie zaryzykujesz i nie wyjdziesz naprzeciw miłości, i nie popełnisz żadnego błędu, to możesz nie przeżyć fantastycznych chwil, dni czy nawet lat. […] W książce nie brakuje ciekawych ćwiczeń do pracy nad sobą, które wzmacniają poczucie wartości. Jest to podyktowane tym, że dobra relacja z samym sobą i akceptacja siebie warunkuje właściwą relację z partnerem/partnerką.

DBAJ O UDANY ZWIĄZEK

Podtytuł: Pułapki – zagrożenia – porady – propozycje

Książka idealnie nadaje się dla kobiet i mężczyzn, ponieważ jest o kobietach i mężczyznach. Pokazuje, jak wyglądają relacje w związkach w różnych okresach ich życia.

  • Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
    dr Małgorzata Karolczuk
    ul. Jaroczyńskiego 28/92
    60-692 Poznań
  • NIP 8541890506 | REGON 384629134