O mnie

„Ja nie mam rozwiązania dla waszego problemu, ja wiem, jak szuka się rozwiązania.”

V. Satir

 

 

dr Małgorzata Karolczuk - psychoterapeuta, coach, trener rozwoju osobistego, wykładowca akademicki, pedagog, autorka licznych publikacji, członek nadzwyczajny Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Tytuł doktora nauk humanistycznych wg. klasyfikacji Komitetu Badań Naukowych (pedagogika i psychologia) uzyskała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Jej doświadczenie  zawodowe ugruntowane jest licznymi szkoleniami. Zaliczyła około 1000 godzin profesjonalnych szkoleń, warsztatów i kursów i nadal podwyższa swoje kompetencje zawodowe. Ukończyła: 4 letni Kurs Psychoterapii Systemowej, Indywidualnej, Par, Rodzinnej i Grupowej przy Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu. Posiada Certyfikat Praktyka i Mistrza NLP ukończony w Instytucie Psycholingwistyki w Warszawie.

Ponadto ukończyła następujące szkolenia i kursy specjalistyczne:

- Terapia Narracyjna
- Racjonalna Terapia Zachowań
- Psychoterapia Depresji
- Poczucie Koherencji w zaburzeniach lękowych

Pracuje pod regularną superwizją superwizora w nurcie systemowym. 

Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. pracując w służbach mundurowych oraz podczas stażu w Wojewódzkim Szpitalu w Gnieźnie oraz w Wojewódzkiej Poradni Leczenia Odwykowego w Słupsku.

Jeżeli zmagasz się ze m.in. ze stresem, depresją, kryzysem, niskim poczuciem własnej wartości, albo po prostu zależy Ci na lepszym poznaniu siebie i rozwoju osobistym to zapraszam na konsultację do mnie.

W chwili obecnej przygotowuje  się do uzyskania certyfikatu Psychoterapeuty i doradcy systemowego. Prywatnie uwielbia podróże te dalekie i bliskie, teatr oraz długie rozmowy z przyjaciółmi.

 Małgorzata Karolczuk - ZnanyLekarz.pl

FILM REKLAMOWY

Zapraszam do oglądnięcia filmu reklamującego moją stronę internetową:
www.malgorzatakarolczuk.pl
o
raz jej Zasoby i możliwości.

To krótka animacja prezentująca to co znajduje się w niniejszej witrynie.

Zapisz swój e-mail:

  • Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
    dr Małgorzata Karolczuk
    ul. Jaroczyńskiego 28/92
    60-692 Poznań
  • NIP 8541890506 | REGON 384629134